Image - Website Of Top Chicago Short Sale Specialist
 


 


Biuro Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami w Chicago i Okolicach. Chicago Short Sale Po Polsku, Polski Agent,  Kupno Domu, Sprzedaż  domu, Nieruchomości w Chicago, Domy w Chicago, Pożyczki. 

Chicago Short Sale Po Polsku, Polski Realtor, Broker. Nieruchomości na Short Sale Po Polsku.

 

NIE TRAĆ DOMU NA FORECLOSURE, JA MOGĘ CI POMÓC! 

 Jako licencjowany pośrednik obrotu nieruchomościami  Licensed Real Estate Broker z ponad 25 letnim doświadczeniem, certyfikowany  expert  domów na short sale Certified Distressed Property Expert, licencjowany agent pożyczkowy  Certified Loan Originator

Dam Ci expertyzę potrzebną  aby uchronic Twój kredyt i z powodu tego a przede wszystkim dlatego, pomóc Twojej rodzinie. Nie czekaj aż  będzie za pózno! Skontaktuj się  ze mną, Regina Zak Tomas, 773-520-1522

Short Sales Chicago Real Estate Agent, Broker   

Jezeli rozważasz kupno albo sprzedaż  nieruchomości wybranie właściwego agenta jest pierwszą  wazną  decyzją   jaką  bedziesz musial podjąc. Jest ważne aby wybrać  agenta który rozumie twoje potrzeby oraz indywidualne preferencje, kogoś komu możesz wierzyć. Prawie cztery na pięciu kupujących  lub sprzedających podpisuje kontrakty poprzez profesionalnych agentów lub brokerow realnościowych. Tak czy inaczej, jeśli kupujesz lub sprzedajesz nieruchomość jesteś przed wyborem profesjonalisty który będzie najlepszy dla Twoich potrzeb. 

  Jak Uniknąc Foreclosure czyli przejęcia domu przez bank.

Jeżeli tracisz dom na tzw. Foreclosure, Twoja  punktacja kredytowa może być  niższa od 250 do ponad 300 punktow. Typowo będzie to miało wpływ na Twoją  punktację  przez ponad 3 lata. Natomiast na Twojej histori kredytowej, foreclosure będzie widoczne do publicznej wiadomości nawet ponad 10 lat! 

Jeżeli chcesz zatrzymac nieruchomość a masz trudności z regularnymi spłatami bo może stracileś pracę  albo zachorowałeś czy z powodu wielu innych czynników, powinieneś jak najszybciej skontaktować  się  z  pożyczkodawcą  w celu zmniejszenia spłat.

Natomiast jeśli w tej sytuacji zamierzasz sprzedać dom najlepszym wyjściem aby uniknąć  foreclosure jest tzw. Short sale. Zakładając ze kilka lat temu kupiło się  nieruchomośc z bardzo niskim a czasami zerowym wkładem, na dzisiejszym rynku realnościowym jest bardzo trudno sprzedać  nieruchomość powyżej ceny zadłużenia. Short sale jest wtedy gdy bank lub instytucja pożyczająca pieniądze jest skłonna  zgodzic się  na sprzedaż  po cenie niższej niż  wynosi pożyczka 

Proces short sale jest skomplikowany dlatego instytucje pożyczające pieniądze albo banki preferują   pracować  bardziej z agentem  niż  z właścicielem który bardzo często nie orientuje się  w calym procesie. Upewnij się  że odpowiednio wykwalifikowany agent jest Twoim reprezentantem!     773-520 1522

Używając mojego wieloletniego doświadczenia oraz znajomości negocjacji z bankami oraz ich przedstawicielami, sam proces short sale przeprowadzany przy mojej pomocy przebiega sprawnie i gładko. 

W Real Estate- Short Sale, co to jest? 
Jak  wygląda cały proces Short Sale?
Benefity sprzedającego oraz kupującego? Kontakt ze mną   773-520-1522


Upewnij sie ze odpowiednio wykwalifikowany agent jest Twoim reprezentantem! Short sale nie jest regularną  transakcją!
The information contained on this Web site is provided for informational purposes only and should not be construed as legal advice on any subject matter. The links are to be accessed at the user's own risk, and the author of this Web site make no representations or warranties about the content of these links.

Short Sale SpecialistJestem licencjowanym brokerem sprzedaży nieruchomości i certyfikowanym agentem prowadzącym sprzedaż  lub kupno tzw. foreclosures, short sales, REOs iBPOs. Również  jestem certyfikowanym agentem pożyczkowym z wieloletnim doświadczeniem. Pracując na pełny etat od 1990 roku, poznałam Chicago i przedmieścia bardzo dobrze. Posiadam wielka wiedzę  na temat rynku realnościowego. Większa część mojego biznesu bazuje na referencjach od innych usatysfakcjonowanych klientów. Jako Twój agent będę pracować dla Ciebie, niezależnie czy kupujesz albo sprzedajesz. Jestem osiągalna w każdym czasie, poprzez telefon, email czy personalnie, 7 dni w tygodniu włączając święta. Jeżeli masz jakieś  pytania czy potrzebujesz więcej wiadomości odnośnie rynku realnościowego czy sposobu załatwiania pożyczki albo "short sale" nie wahaj się i zadzwoń do mnie, albo wyślij email.Zobacz moje aktualne listingi.
Osoby które mi zaufały sprzedają przy mojej pomocy swoje nieruchomości wystawiając je na regularną sprzedaż albo na tzw. short sale.
Po ponad 25 latach pracy jako pośrednik obrotu nieruchomościami jestem wystarczająco dobrym agentem żeby służyć jak najlepiej moim klientom i ażeby pracować bez wyręczania się timem czy też oczekiwać pomocy od innych agentów. Osobiście zajmuję się moimi listingami; sprzedażą, kupnem czy problemami z tym związanymi które mogą mieć moi klienci.
Każdy mój klient traktowany jest indywidualnie z należytą uwagą i troską, która w połączeniu z moim wieloletnim doświadczeniem i posiadanymi certyfikatami powoduje że osoby chętnie do mnie powracają albo też polecają mnie swoim znajomym. 

 

  • Wszelka Pomoc W Sprawach Kupna I Sprzedaży Nieruchomości.
  • Współpraca Z Najlepszymi Kancelariami Adwokackimi Gdzie Porozumiesz Się Po Polsku A Których Dobro Klienta Jest Jedynym Priorytetem.
  • Domy Odebrane Przez Bank
  • Nieruchomości Na Sprzedaż W Chicago I Okolicach - Domy, Kondominia,
  • Domy Odebrane Przez Bank
  • Foreclosure Oraz Short Sale W Chicago Lub Na Dalekich Przedmieściach.
  • Pożyczki Na Nieruchomości, Przefinansowania.
  • Kupno Lub Sprzedaż Na Tzw. Short Sale, W Języku Polskim Z Polskim Agentem.
  • Short Sale Po Polsku
  • Polski Agent Z Wieloletnim Doświadczeniem


 

ZMNIEJSZ swoje podatki – zwroty i zwolnienia Cook County Po Polsku

Stosowanie umowy z USA o zabezpieczeniu spolecznym w zakresie emerytur i rent ustalanych przez ZUS  http://www.zus.pl/default.asp?p=4&id=2402

 


 

 

 

 

 

 

 


Kupno Domu, Sprzedaz Domu, Short Sale Po Polsku, Nieruchomosci W Illinois, Nieruchomosci W Cook County, Nieruchomosci W Dupage County, Nieruchomosci W Lake County, Nieruchomosci W McHenry County, Nieruchomosci W Kane County, Cook County Domy, Dupage County Domy, Lake County Domy, McHenry County Domy, Kane County Domy, Pomoc W Short Sale, Sprzedaz I Kupno Nieruchomosci, Domy W Chicago I Na Przedmiesciach, Kondominia W Chicago, Polski Agent Obrotu Nieruchomosci, Kupno Domu W Chicago I Okolicach, Short Sale Po Polsku, Nieruchomości na sprzedaż w Chicago, Chicago  domy, kondominia, działki. Kupno lub sprzedaż na tzw. short sale, w języku polskim z polskim agentem. Pożyczki na nieruchomości, przefinansowania. Wszelka pomoc w sprawach kupna i sprzedaży nieruchomości. Polski agent z wieloletnim doświadczeniem. Domy odebrane przez bank, foreclosure, short sale w Chicago.


Chicago Short Sale Specialist, Short Sale Realtor, Chicago Real Estate Agent, Broker, Illinois Short Sale Expert
REGINA ZAK TOMAS